logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız gayrimenkul ve yatırım sektöründeki engin tecrübesi ile onlarca müşterimize en doğru sermaye araçlarını araştırarak yol göstermiştir. Hem dünyada hem de ülkemizde gayrimenkul sektörü en gelişmiş sektörlerden biri olduğundan rekabet de oldukça fazladır.

Sektör her sene kendisini geliştirir ve danışmanlık hizmetleri de aynı doğrultuda gelişmeye devam eder. Troy gayrimenkul olarak yalnızca gayrimenkul alım satımı konusunda değil satın alım sonrası temizlik, dekorasyon, mimarlık hizmeti de sunar. Ayrıca yabancı müşterilerimize vatandaşlık, oturum izni ve çalışma izni süreçleri için danışmanlık hizmeti veririz.

En güncel yatırım portföylerini müşterilerimize sunarak gayrimenkul sektörüne ait olan her dinamiği takip ederiz. Danışmanlık hizmeti müşterilerimizi geleceğe dair hayallerine ulaştırmak için sunulur. Sektöre dair yaptığımız değerlendirmeler her zaman tarafsızdır ve müşterinin istekleri ve beklentileri göz önünde bulundurularak birlikte hareket edilir.

Müşterinin sahip olduğu varlıklara göre en doğru yatırımın nasıl yapılacağı konusunda karar verilir. Gayrimenkul yatırımı gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz için en doğru zaman bulunarak Pazar konumlanması irdelendikten sonra beklenen sonucun alınması sağlanır.

Dünyadaki gayrimenkul sektörüne ait gelişmeler her zaman uzman danışmanlarımız tarafından yakından izlenir. Güncel gelişmeler doğru şekilde takip edildiğinden dolayı müşterilerimizi yönlendirmemiz de bu doğrultuda olur. Müşterilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz yatırımlar sonuç elde edilen hamlelere dönüşür. Uluslararası alandaki gelişmeleri ülkemize kazandırmak ve sektöre dair yeni ufukları müşterilerimize ulaştırmak firmamızın hedefidir.

Danışmanlık hizmetleri risk-getiri dengesi, özkaynak ve borç bileşenleri, vergi uygulamaları konularında müşterilerimize tam destek sağlar. Gayrimenkul araştırması yapılacağı zaman uluslararası teknik analizlerin kullanılması avantaj sağlar. Her danışmanın kendine özel portföy oluşturması müşterileri beklentilerine uygun olan yatırım araçlarına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır.

Yatırım gerçekleştirileceği zaman risk, maliyet döngüsü ve fırsatların uzman biri tarafından incelenmesi yatırımın olumlu sonuç vermesini sağlar. Müşterilerimiz hangi yatırım aracına yatırım yapmayı düşünüyorsa inceleme altına alınır. Daha sonra karar aşamasına gelinir. Karar aşamasına gelindiğinde bazı gayrimenkul araçları neden elenmelidir bunun anlaşılması için piyasa değerlendirmesi ve sayısal veriler kullanılır.

Gayrimenkul sektöründe yatırım yapmak istiyorsanız lokasyon en önemli konulardan biridir. Satın alım işlemi gerçekleşmeden önce doğru konumda olan gayrimenkul araçları tespit edilerek listelenir. Finansal yatırım araçları ile gayrimenkul yatırım araçlarının karşılaştırılması gerçekleştirilir. Müşterilerimize özel yatırım sepeti hazırlanır.

Sizin için hazırlanan özel yatırım sepeti kendi içinde gayrimenkul türlerine göre optimize edilir. Bu sayede yatırımı yapacağınız alanı doğru şekilde görebilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Halihazırda yatırım portföyünde gayrimenkul seçenekleri bulunuyorsa danışman tarafından inceleme altına alınırlar. Ayrıca portföye eklenecek olan gayrimenkullerin özellikleri de detaylı incelemeden geçer. Gayrimenkullerin fiziksel özellikleri doğru ve kapsamlı şekilde incelenerek müşterilerimize yazılı olarak sunulur.

Firmamız hem yerel hem de bölgesel yatırımcılar için kapsamlı bir yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir. Kurumsal bir hedefiniz varsa sizi hedefinize ulaştıracak olan en doğru yatırım aracını önünüze getirir ve satın alım sonrasında da gayrimenkulü en doğru şekilde değerlendirmeniz için birlikte çalışılmaya devam edilir.

Yatırım esnasında müşterilerimizin minimum bütçe harcamaları için dikkat gösterir ve en uygun seçenekleri sunarız. Müşterilerimiz doğru yatırım seçeneklerini gözden geçirirken ne kadar tasarruf edebileceklerini de görmüş olurlar. Uzman kadrolar gayrimenkullerin verimliliğini raporlayarak müşterilerimize sunarlar.

Verimlilik raporu sayesinde müşterilerimiz satın aldığı ya da yatırım yaptığı gayrimenkulleri doğru şekilde yönetmiş olur. Bireysel veya kurumsal yatırımcılar, proje geliştiriciler, kredi kuruluşları ya da inşaat şirketleri dahil birçok farklı müşterimiz doğru yatırımlar sayesinde hayallerini gerçekleştirir.

“Gayrimenkul dünyasındaki tüm gelişmeleri anında takip ederek doğru analiz ile tüm yeniliklere açık ve ufku geniş bir ticari politikayı görev edinen firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli yaşam sunmayı misyon olarak benimsemiştir.”