logo

Dekorasyon ve Mimarlık

Dekorasyon ve Mimarlık

Dekorasyon ve Mimarlık

Dekorasyon ve Mimarlık


Troy güvencesi ile sunulan kapsamlı hizmetlerden biri de dekorasyon ve mimarlık danışmanlığadır. Firmamız sağladığı bu danışmanlık hizmeti ile bir yapıya ait hedefin eksiksiz ve doğru bir şekilde hayata geçirilmesini sağlar. Yapının iç mekân ve dış mekan ölçüleri alanında uzman olan mimarlar tarafından ele alınır. 


Mimari proje hazırlanırken bilgisayar ortamından yararlanılır. Proje daha sonra inşaat mühendisleri ile ortak çalışmayı da kolaylaştırır. Bu şekilde amacına uygun yapılar ortaya çıkar. Bir yapıya dair beklenti ne olursa olsun profesyonel mimarlık hizmeti alınmalıdır.


Projelerde kalite ön planla tutulur. Tüm çalışmalar tam vaktinde tamamlanır ve müşterinin isteklerini tam olarak karşılayan projeler ortaya çıkarılır. Üç boyutlu modelle sayesinde müşteri yapının örneğini görmüş ve sürece dahil edilmiş olur. Hazırlanan projeler müşterilere anahtar teslim olarak sunulmaktadır. Dekorasyon ve mimarlık hem proje öncesi hem de proje sonrası hizmetleri kapsar.


Proje öncesi çizim aşamasıdır ve birçok farklı unsur da bu aşamada gözden geçirilir. Yatırım yapılmadan önce uzman kişiler tarafından analiz yapılır. Fizibilite çalışmaları gerçekleştirilir ve proje hizmetleri verilir. İmar mevzuatının incelenmesi yapılır. Yapıya dair en uygun her türden seçenek düşünülerek göz önünde bulundurulur.


Çizim aşamasında üç boyutlu programlar kullanılır ve animasyon örnekleri ile müşterinin beklentilerinin test edilmesi sağlanır. Giydirme cephe çalışmaları, kentsel tasarım projeleri gibi farklı alanlarda her türlü mimarlık hizmeti sunulur. İç dekorasyon ile peyzaj projeleri hazırlanarak müşterilerin istekleri hayata geçirilir. Göz dolduran dekorasyon fikirleri için, uzmanlarımız ile iletişime geçin.


Dekorasyon ve Mimarlık Fikirleri


Firmamızca kişiye özel olarak iç dekorasyon projeleri alanında uzman olan kişiler tarafından hazırlanır. Dekorasyon ve mimarlık hizmetine arsa değerlemesi ve kat karşılığı değerleme hizmetleri de dahildir.


Resmi kurumlardan onay alınır ve ruhsat çalışmaları danışmanlık firması tarafından yapılır. Tüm verilen hizmetler profesyonel bir hizmet altında gerçekleştirilir. Güvenli bir proje çalışması ile uzun yıllar kullanılan dayanıklı yapıların ortaya çıkması sağlanmaktadır. 


Proje tamamlanıp bittiğinde proje sonrası hizmetler sunulmaya devam edilir. Danışmanlık hizmeti sayesinde yapının analizi ve kontrolü konusu profesyonel mimarlık kontrolünde gerçekleşmelidir. Proje yönetiminin yanında taahhüt çalışmaları da yer alır. Yapı profesyonel alınan danışmanlık sayesinde başından sonuna kadar eksiksiz ve hatasız olarak ele alınmış olur. Dekorasyon ve mimarlık proje uygunluğunun, sözleşmelerin, dekorasyon ve inşaat yapılarına ait birim fiyatların, ruhsatların dahil olduğu geniş bir unsurları ele alma hizmetidir.


Müşterinin doğru yatırımı gerçekleştirmesi ve projesini en iyi şekilde hayata geçirmesi için uzun bir hizmet alma süreci olur. Sürecin sonunda müşterinin beklentilerini tam olarak karşılayan yapı hayata geçirilmiş olur. Çizim aşamasında üç boyutlu görsel üzerinde müşterinin isteklerine göre değişiklikler yapılabilir.


Firmamızca yönetilen danışmanlık süreci profesyonel kişiler tarafından yönetildiği için zamanda aksama olmaz ve her adım plana uygun şekilde ilerler. Hem proje öncesi hem de proje sonrasında alınan danışmanlık desteği müşterinin yatırımlardan maksimum geliri elde etmesini sağlar. Kapsamlı bilgi almak ve Toy danışmalığın size özel olarak hazırladığı tekliflerden haberdar olmak için, vakit kaybetmeden arayın.