logo

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı


Gayrimenkul yatırım danışmanlığı firmamızın yüksek kaliteli hizmetleri arasında yer almaktadır. Gayrimenkul araçlarının satılıp alınmasında veya yatırım yapılmasında risk ve kazanımların hesaplanması, mali durum konularında sektörde uzman kişiler tarafından danışmanlık verilmesi hizmet detayımızı oluşturmaktadır. 


Danışman yatırım yapacak olan şahıs ya da firmalar için yol gösterici olur ve müşterinin isteklerine dair doğru yönlendirmeleri yapar. Firmamız Ankara merkezdedir ve tüm Türkiye’de hizmet verir.
Ankara’nın en popüler bölgeleri olan Çankaya, Oran, Sinpaş, Panora, Birlik Mahallesi, Yıldız, Tunalı, Gölbaşı, İncek başta olmak üzere her bölgede verimli olan yatırım araçlarına dair en geniş portföy sunulur. Şirketler ve bireyler yasal kanunlar çerçevesinde kendileri için en doğru olacak gayrimenkul aracını bulmayı hedefler.


Yasal yönetmelikler ve idari kurallar açısından danışmanlar eğitimlidir ve her zaman gelişmeleri takip ederler. Gayrimenkul yatırım danışmanlığı yatırım yapmak isteyenlerin güvenli bir şekilde istedikleri sonucu almasını sağlar. Tüm süreç boyunca yasal yönetmelikler kılavuz olur. 


Yatırım danışmanlığı müşterinin ne kadar sermayeye sahip olduğuna bağlı olarak risk limiti, yatırım beklentisi ve kar ve zarar oranını analiz eder. Tüm bu analizlerin sonucunda en çok gelir getirecek olan gayrimenkul araçları özel yatırım sepetine atılarak müşteriye sunulur.


Uzman bir yatırım danışmanından hizmet aldığınızda yatırım esnasında oluşabilecek her türlü riski minimuma indirmiş olursunuz. Sermayeniz var ise onu doğru kullanabilmek adına bir uzman ile çalışmanız günümüzde şart olan hususlardan biridir. bu alamda firmamız hizmet içeriği bakımında varmak istediğiniz noktaya sizi en kısa sürede ulaştırabilecek seçkin danışmanlık firmalarından biridir. 


Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Nedir ?


Günümüzde en çok ilerleme gösteren sektörlerden biri gayrimenkul yatırım danışmanlığı olarak belirlenmiştir. Bunun nedeni gayrimenkul sektörünün hem ülkemizde hem de dünyada her geçen sene daha çok büyümesidir.


Büyük ve kazançlı bir sektör olduğu için sermayesi olan insanların yatırım yapmayı düşündüğü ilk sektörlerin başında gayrimenkul gelir. Yatırım yapmadan önce konuda uzman olan kişilerden danışmanlık almak da sektörde yanlış adım atmamak için oldukça önemlidir.


Troy Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı çatısı altındaki tüm danışmanlarımız genel olarak gayrimenkul araçları üzerine deneyimli  kişiler içerisinden seçilmektedir. hizmet vermemeden önce maksimum hizmet kalitesi sunabilmek için,  herhangi bir yatırım yapılacaksa bu yatırım eğer gayrimenkul sektörüne yapılırsa ne kadar kazanç getirir bunun araştırması yapılır. Araştırma sonucunda müşteri için en doğru gayrimenkul aracı en doğru yerde ve zamanda satın alınır. Gayrimenkul yatırım danışmanlığı ayrıca kiralama hizmeti için de müşterilere destek verir.


Bir danışman ilk olarak müşterinin beklentilerini analiz ederek en uygun gayrimenkul aracının bulunmasını sağlar. Hangi yatırım müşteriye nasıl fayda sağlar bu konuda deneyimlerine dayanarak kendi portföyünü çıkarır. Müşteri için minimum bütçeyle yüksek kazanç nasıl elde edilebilir bunun yol haritasını çıkarır.


Müşterilerin beklentileri farklılık gösterdiğinden doğru müşteri analizini iyi yapmak Troy Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı hizmet kalitesi için oldukça önemlidir. Ek yatırımlara hazır olan müşterilere kendileri için en doğru seçenekleri sunmak önemlidir. Bazı müşteriler ise ek yatırım yapmak istemez. Müşteri analizi ve doğru yatırım aracının bulunması danışmanın görevidir ve önceliği kazançtır. Tüm bu durumları göz önüne alarak çalışmalarını sürdüren firmamızdan hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.