logo

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri


Temizlik hizmetleri gayrimenkul sınırları içerisinde uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ve gayrimenkulde yaşayan veya yaşayacak olanların sağlıklı bir ortamda hayatını sürdürmesi için verilen hizmettir. Firmamız danışmanlıklarını yaptığı müşterilerimizin yanında dışarıdan özel talep eden müşterilerimiz için de temizlik hizmet verir.


Konut, iş yeri, fabrika, sağlık kuruluşu, şirket, otel ve her türden gayrimenkul için asli ve temel temizlik hizmeti uzman kadro ile en iyi şekilde gerçekleştirilir. Temizlik hizmeti sırasında müşterilerin haklarına saygı, araç ve gereçlerin en dikkatli şekilde kullanılmasına dikkat edilir.


Temizlik hizmetini periyodik olarak ya da sürekli sunabiliriz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir ve her müşterimiz ile bu şiar doğrultusunda iletişim kurarız. Temizlik hizmetleri için ilk olarak planlama gerçekleştirilir. Gayrimenkulün iş planı hazırlanarak bir temizlik programı oluşur. Çöp toplama senaryosu uzman ekibimiz tarafından hazırlanarak tebliğ edilir. 


Zemin cilalaması, ortak alanların binicili veya iticili temizlik araçları ile temizlenmesi, dış cephenin temizlenmesi, su depolarının temizlenmesi gibi konular için organizasyon yapılır. Her ekip arkadaşı önceden planlanan organizasyona tam uyum gerçekleştirir.


Yapı içerisinde yeşil alan bulunuyorsa kene için ilaçlama gerçekleştirilir. Ortak alanlar ilaçlanarak böceklerden korunma sağlanır. Atıklar için geri dönüşümü mümkün olanlar özel olarak ayrılarak toplanır. Yağ atıkları da yine özel olarak toplanır ve toplanan atıklar gerekli olan yerlere bizzat teslim edilir. Bu sayede Troy Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı bünyesinde verilen temizlik hizmetleri ile doğa da korunmuş olur.


Gayrimenkul Temizlik


Şehir yaşamının ve giderek artan nüfusun doğal bir sonucu olarak daireler için evsel atıklar ve günlük çöpler toplanarak atılması zorunlu bir çalışmadır. Temizlik hizmetleri ayrıca ortak alanda bulunan çöplerin de tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar. Atıklar ve çöpler toplandıktan sonra tasnif edilir.


Çöp konteynerleri ve bulundukları bölgenin temizliği sağlanır. Asansör, korkuluk ve merdivenler, giriş bölümleri, posta kutuları, depo alanları, bodrum katı, yağmur suyunun çıkmasını sağlayan giderler, duşlar, tuvaletler, otopark, müştemilat ve yönetim dairesi, çöp kutuları, yeşil alanlar, banklar, peyzaj alanları, havuzlar, spor alanları, yürüme yolları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları genel olarak temizlenir.


Hijyenik şartları sağlayan temizlik ile yapı içerisinde yaşayanlar daha güvenli bir yaşam alanı elde etmiş olurlar. Temizlik hizmetleri sayesinde ortak yaşam alanları olması gerektiği gibi hijyenik ve sağlıklı yaşama uygun olur. 


Troy çatısı altında hizmet sunan uzman ekibimizin gerçekleştirdiği temizlik sayesinde klasik bir temizlikten çok daha derin bir hijyen sağlanır. Müşterinin isteğine göre gayrimenkule periyodik olarak bakım hizmeti de verilir. Birçok organizma insanların sağlığını tehdit edecek şekilde çoğalabildiğinden düzenli bir şekilde ortak alanların hijyenik kılınması en önemli hususlardan biridir.


Troy güvencesiyle sunulan temizlik ve hijyen içerikli hizmetlerde eğitimli temizlik personeli ile müşterinin tüm istekleri göz önünde bulundurularak son teknolojik temizlik araçlarının yardımıyla yaşam alanınız güvenli hale getirilir. Çocukların ve her yaştan insanın güvenli ve sağlıklı bir şekilde yaşam sürdürebilmesi için gayrimenkul temizlik hizmetleri alınması oldukça önemlidir. Uygun fiyat seçenekleri müşterilerimize sunulur.